Центральний парк культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка

Центральний парк культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка, розташований у самісінькому серці Дніпра, є найстарішим парком міста та значущою пам’яткою садово-паркового мистецтва. Відомий у минулому як Потьомкінський сад до 1925 року, цей парк став місцем відпочинку і культури для мешканців та гостей міста.

Розділення на дві частини: Берегова та Острівна

Парк унікально розділений на дві частини: берегову і острівну. Берегова частина славиться своїм Літнім театром і Палацом Студентів, що раніше був Потьомкінським палацом. Тут також знаходяться декілька ігрових майданчиків, де можна приємно провести час з дітьми.

Монастирський острів: Природа і розваги

Монастирський острів, до якого легко дістатися через пішохідний міст або Канатну підвісну дорогу з вулиці Данила Нечая, є справжнім раєм для любителів природи та активного відпочинку. На острові можна знайти акваріум прісноводних риб, численні атракціони та водно-спортивні клуби. Також доступний прокат човнів для тих, хто бажає поплавати по водах Дніпра.

Відпочинок на пляжах

В нижній частині Монастирського острова розташовані пляжі, що є ідеальним місцем для відпочинку в теплі літні дні. Чистий пісок, свіже повітря та приємна атмосфера дозволяють повністю розслабитися та насолодитися природою.

Центральний парк культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка в Дніпрі є чудовим місцем для відпочинку, культурних пошуків і сімейних прогулянок. Це місце, де історія поєднується з сучасністю, а природна краса з міським комфортом. Не пропустіть можливість відвідати цей парк, щоб відчути дух Дніпра і насолодитися його зеленими насадженнями.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Читайте також