Криворізький міський театр драми та музичної комедії ім. Т. Г. Шевченко

У мальовничому центрі Кривого Рогу, на Поштовому проспекті, 23, розташувався один із найстаріших театрів України — Криворізький міський театр драми та музичної комедії імені Т. Г. Шевченка. Заснований у далекому 1931 році, цей театр став важливим культурним осередком для жителів міста та гостей регіону.

Історичний шлях та сучасність

Театр має довгу та насичену історію. З часів свого заснування він пережив багато змін, але завжди залишався місцем, де плекали та розвивали театральне мистецтво. Сьогодні театр пропонує широкий репертуар вистав як українською, так і російською мовами, від класики до сучасних драм.

Культурне значення та програми

Театр відомий не тільки своїми постановками, а й активною участю в культурному житті міста, організацією різноманітних фестивалів та культурних заходів. Це місце зустрічі мистецтва, де кожен відвідувач може знайти щось для своєї душі.

Як дістатися

Театр розташований за адресою: Дніпропетровська область, Кривий Ріг, Поштовий проспект, 23. Доїзд до театру зручний з будь-якої частини міста.

Контакти для відвідувачів

Для довідок та бронювання квитків можна звертатися за телефоном: (0564) 92 33 00. Також рекомендуємо відвідати офіційний сайт театру для актуалізації інформації про майбутні вистави та події.

Запрошуємо вас відчути магію театру ім. Т. Г. Шевченка, де кожна вистава — це можливість пережити незабутні емоції та відкрити для себе нові горизонти мистецтва.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Читайте також