Кафе «Миші Бляхера» у Дніпрі – це не просто заклад з хорошою кухнею, а місце зі своєю унікальною історією та атмосферою. Розташоване в підвальному приміщенні на проспекті Яворницького, це кафе приваблює відвідувачів своїм букіністичним шармом. Під час ремонту колишнього овочевого складу нові господарі натрапили на щоденник Михайла Бляхера, в якому він залишив записи своїх рецептів та особистих нотаток. Ця знахідка вплинула на створення кафе, яке тепер пропонує інтернаціональну кухню з акцентом на “радянську ностальгію”.

Ексклюзивне меню

Меню «Миші Бляхера» вражає різноманітністю та оригінальністю страв. Від вишуканих страв як хрустке яйце і копчене курча на пюре з селери з трюфельним маслом до ньокків з пряними травами та кедровими горішками. Любителі морської їжі оцінять салат з копченою скумбрією, чорноморські ставридки та річкову форель, копчену на чорному чаї. Не варто оминати і десерт “Нетірамісу”, який стане приємним завершенням будь-якої трапези. Доповнює гастрономічне різноманіття хороший вибір розливного пива.

Атмосфера інтер’єру

Інтер’єр кафе відтворює атмосферу післявоєнного СРСР, що додає закладу особливого шарму. Замість традиційних стін тут вас зустрічають купи книг, які створюють букіністичний настрій. На полицях можна побачити старовинні радіоприймачі та світильники, що освітлюють столики, а замість барної стійки служить старовинна шафа-буфет.

Практична інформація

Кафе «Миші Бляхера» відкрите для відвідувачів з неділі по четвер з 12:00 до 23:00, а у п’ятницю та суботу – до 01:00. Забронювати столик можна за телефоном 38 (056) 377 3377.

Відвідавши це місце, ви не лише насолодитеся вишуканими стравами, а й поринете в атмосферу минулих часів, що залишить незабутні враження.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Читайте також