Дніпровська обласна філармонія імені Л.Б. Когана

Дніпровська обласна філармонія імені Л.Б. Когана є однією з найвидатніших культурних інституцій у Дніпрі, залучаючи любителів музики та мистецтва з усієї України. Заснована у 1936 році, філармонія продовжує бути місцем, де культура і музика зустрічаються в неперевершеній атмосфері.

Історична спадщина

Філармонія розташована в історичній будівлі, зведеній у 1911-1913 роках за проектом відомого архітектора Олександра Гінзбурга. Початково будівля служила театром-клубом для громадських зборів, що вже саме по собі надає локації особливого історичного значення.

Перетворення та ремонт

Після того, як у 1969 році будівля слугувала Театром юного глядача, у 2001 році вона була передана обласній філармонії. З того часу тут проведено значний ремонт, завдяки якому філармонія набула сучасного вигляду, втім зберегла історичну атмосферу.

Музичні та культурні заходи

Дніпровська філармонія є домівкою для численних музичних, театральних та культурних заходів. Від класичних концертів до сучасних музичних виступів, філармонія прагне задовольнити різноманітні культурні вподобання своїх відвідувачів.

Як відвідати

Філармонія розташована за адресою: Дніпро, вул. Воскресенська, 6. Відвідувачі можуть звернутися за телефоном 056 372 9620 для довідок про майбутні заходи або планування візиту.

Чи шукаєте ви місце, де можна насолодитися висококласними музичними виступами, чи бажаєте відкрити для себе культурну спадщину Дніпра, Дніпровська обласна філармонія імені Л.Б. Когана чекає на ваше відвідування.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Читайте також