Арт-об’єкт “Куля бажань” на Січеславській набережній у Дніпрі

Серед численних атракцій Дніпропетровщини особливе місце займає арт-об’єкт “Куля бажань”. Розташована на Січеславській Набережній, ця унікальна скляна конструкція є не тільки популярною фотозоною, але й магічним місцем для тих, хто вірить у чудеса.

Історія об’єкту

Арт-об’єкт “Куля бажань” виник на місці попередньої скляної кулі, яка існувала до лютого 2014 року і була знищена внаслідок вандалізму. Нова куля, встановлена на тому ж місці, відтоді стала символом надії та мрій для багатьох місцевих мешканців та гостей міста.

Опис “Кулі бажань”

“Куля бажань” – це велика сфера зі скла, що вражає своєю прозорістю та блиском під сонячними променями. Її дизайн спроектований таким чином, щоб кожен бажаючий міг залишити своє побажання, помістивши записку у один із скляних отворів. Згідно з місцевими повір’ями, такі бажання обов’язково збуваються.

Як зробити побажання?

Відвідувачам пропонується написати своє бажання на невеличкій папірці і аккуратно помістити його в один з численних отворів у склі кулі. Це додає особливого чару процесу, адже кожен може почути легке дзеленчання скла, коли папірець занурюється у свою капсулу мрій.

Важливість для громади

“Куля бажань” не просто туристична принада; вона є частиною культурної спадщини і символом позитивних змін. Після втрати попередньої кулі, нова стала свідченням відродження і непереможності духу місцевих жителів.

Відвідування

Арт-об’єкт розташований у самому серці набережної Дніпра і доступний для відвідування цілодобово. Краще всього відвідати “Кулю бажань” під час ранкової або вечірньої прогулянки, коли сонячне світло чи вечірні вогні міста створюють неповторну атмосферу навколо цього чарівного місця.

Таким чином, “Куля бажань” у Дніпрі стане незабутнім досвідом для тих, хто шукає чарівність і натхнення. Не пропустіть можливість залишити частинку себе у цьому чудовому місці, сповненому магії і таємниць.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Читайте також