У Жовтих водах зафіксували випадки захворювання на кишкову інфекцію

У Жовтих Водах, на Дніпропетровщині, зафіксовано три випадки зараження кишковою інфекцією серед дітей місцевого дитячого закладу.

Про це повідомили на офіційному сайті Головного управління Держпродспоживслужби області.

Усі троє дітей мали схожі симптоми: висока температура, багаторазова блювота та рідкі випорожнення, що стало підставою для їх госпіталізації до інфекційного відділення міської лікарні.

Подальше обстеження дитячого дошкільного закладу виявило чисельні порушення санітарних норм і правил. Виявлені недоліки включали недотримання індивідуальності при використанні шафок і засобів гігієни, а також відсутність належних умов для забезпечення особистої гігієни дітей та персоналу. Ці порушення могли сприяти поширенню інфекції серед вихованців закладу.

У зв’язку з цими порушеннями, керівнику дитсадка було направлено розпорядження про необхідність негайного виправлення виявлених недоліків з вказівкою конкретних заходів та термінів їх виконання. Цей інцидент підкреслює важливість дотримання санітарних стандартів у дитячих установах для забезпечення безпеки та здоров’я дітей.

Цитата з повідомлення:

“Усі діти захворіли одночасно та були госпіталізовані до інфекційного відділення міської лікарні з діагнозом ‘кишкова інфекція вірусної етіології’. Захворювання проявлялось підвищенням температури, багаторазовою блювотою та рідкими випорожненнями.”

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Читайте також