У Жовтих Водах оновили вишиванку у парку Слави

У Жовтих Водах, що на Дніпропетровщині, відбулося урочисте оновлення вишиванки в парку Слави на честь святкування Дня вишиванки.

За інформацією, опублікованою на сторінці міської ради у Facebook, величезна вишиванка була розміщена на центральній алеї парку від вулиці Героїв України до пам’ятника славетним козакам, займаючи площу 500 квадратних метрів.

У створенні цього стріт-арту, названого “Вишиванка Перемоги”, взяли участь понад 50 осіб, включаючи студентів і старшокласників. Для орнаменту було вибрано бродівське письмо, що символічно вміщує слово “Перемога”. Цей проєкт став можливим завдяки фінансуванню з міського бюджету та допомозі меценатів.

Особливо важливо відзначити, що це вже не перший подібний захід у Жовтих Водах, але останні чотири роки оновлення вишиванки не проводились через ковід та військові дії.

“Для Жовтих Вод малювання українського візерунку – подія не нова, можна сказати, традиційна. Вперше такий захід провели у 2016 році. Протягом останніх чотирьох років, через Ковід та повномасштабне вторгнення, «вишиванку» не оновлювали,”

— повідомляє міська рада.
Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Читайте також