Мешканця Жовтих вод з підозрою на гепатит А ушпиталили до лікарні Кривого Рогу

Мешканець Жовтих Вод Дніпропетровської області був госпіталізований з підозрою на гепатит А до медичного закладу у Кривому Розі.

Валентина Бока, начальниця відділу охорони здоров’я виконкому Жовтоводської міськради, повідомила, що чоловік проходить лікування та діагностику, оскільки у нього спостерігаються клінічні ознаки захворювання.

З початку року у Дніпропетровській області зафіксовано 32 випадки гепатиту А. При цьому фахівці продовжують моніторинг та аналізувати зразки питної води, але збудника захворювання наразі не виявлено. Жодних зв’язків між цими випадками та спалахом гепатиту А на Вінничині не встановлено.

Гепатит А — це гостре вірусне захворювання, що вражає печінку. Вірус є вкрай стійким у зовнішньому середовищі та може перебувати у воді до десяти місяців, а у сухому середовищі за кімнатної температури — до тижня.

“Пацієнт має клінічні ознаки гепатиту А. Наразі він ушпиталений до Кривого Рогу, де проводиться лікування та діагностика. Наразі ще не отримано висновків щодо лабароторно підтвердженого гепатиту А у чоловіка,”

— повідомила Валентина Бока.
Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Читайте також