У Дніпрі триває підготовка Монастирського острова до літнього сезону. Комунальні служби вже відремонтували роздягальні, душові кабінки та встановили новий дитячий майданчик.
Також на території облаштували великі трапи для зручного спуску до пляжу та оновили частину доріжок. Окрему увагу приділяють чистоті. Пісок регулярно очищуватимуть спеціальною технікою, а територію щодня прибиратимуть від сміття та листя.
Крім того, на острові встановили нові модульні вбиральні, серед яких будуть і інклюзивні. Їх планують запустити з 1 червня після завершення підключення комунікацій. Для людей з інвалідністю також облаштовують зручні спуски та спеціальні роздягальні. Основну частину робіт комунальники обіцяють завершити вже у першій половині червня.

