У Дніпрі з 19 по 21 травня проводитимуть планові роботи на системі газопостачання. Через це в окремих будинках тимчасово припинять подачу газу.
Про заплановані обмеження повідомили у Дніпровській філії “Газмережі”.
19 травня газу не буде на вулиці Автопарковій, 3. Наступного дня відключення заплановані на провулку Сміливому та вулиці Бориса Лятошинського. 21 травня роботи триватимуть на вулицях Сніговій, Нерівній та на проспекті Олександра Поля в будинках №85–91.
Мешканців просять забезпечити доступ працівникам газової служби до квартир для перевірки обладнання та подальшого відновлення подачі газу.

