На Дніпропетровщині судитимуть організаторів незаконних реабілітаційних центрів

У Дніпропетровській області завершили розслідування щодо групи людей, які створили мережу псевдореабілітаційних центрів у містах Шахтарське та Жовті Води.

За даними поліції, під виглядом лікування залежностей там незаконно утримували людей без необхідних дозволів та ліцензій.

Правоохоронці встановили майже 300 осіб, які перебували у закладах. Понад 30 людей заявили про незаконне позбавлення волі. Серед утримуваних були й семеро неповнолітніх. Під час обшуків поліція вилучила техніку, документи, банківські картки та гроші. Обвинувальний акт щодо чотирьох фігурантів уже скерували до суду.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Читайте також