Вибираємо вживаний автомобіль: поради та застереження

Покупка вживаного авто дозволить значно зекономити гроші, адже такі транспортні засоби можуть коштувати кілька разів дешевше, ніж аналогічні моделі з автосалонів. Більше актуальних новин з авторинку дізнавайтеся на сайті: https://uavto.lutsk.ua/. Проте придбання автомобіля з рук — серйозний крок, який потребує ретельної підготовки. Навіть досвідчені водії не застраховані від потрапляння на так звані «підводні камені». Тому перед укладенням угоди потрібно прислухатися до кількох порад від фахівців 

На що звернути увагу в першу чергу

Безперечно, спершу покупці звертають увагу на зовнішній вигляд транспортного засобу. Тому спочатку потрібно візуально оцінити автомобіль на наявність дефектів кузова (вм’ятини, подряпини, сліди іржі тощо). Важливо оцінити стан дзеркал та вітрового скла. Навіть найменша тріщина може за короткий строк розвинутисяу величезну розколину, і, як наслідок, призвести до більших витрат. Стан салону — також важливий показник якості авто.

За тим, як виглядає панель, оббивка крісел, руль, можна зробити висновок про ставлення попереднього власника до машини. Після зовнішньої оцінки потрібно розпочати перевірку двигуна, підвіски, трансмісії, гальм. Якщо не вистачає знань у цій галузі, слід звернутися за допомогою до фахівця або скористатися послугами сервісного центру. Проте потрібно вибирати незацікавлених механіків, щоб тримати оцінку реального стану транспортного засобу.

Як перевірити історію автомобіля

Під час покупки вживаного автомобіля необхідно дізнатися його історію. Цей процес значно пришвидшується завдяки сучасним технологіям. Найчастіше інформацію перевіряють за VIN-кодом машини. Це унікальний номер, який складається з букв та цифр. VIN розміщується в самому автомобілі та в технічному паспорті на транспортний засіб. За допомогою коду можна дізнатися про кількість власників, загальний пробіг, чи потрапляла машина у дорожньо-транспортні пригоди.

На українських авторинках присутні чимало вживаних авто з Америки та Європи. Для їхньої перевірки використовують різні сервіси. Наприклад, Carfax допоможе дізнатися про транспортні засоби зі США та Канади. Хоч майданчик платний, проте з його допомогою легко знайти інформацію про кількість техоглядів, ДТП за участю авто тощо. За допомогою сайту Міністерства внутрішніх справ України можна дізнатися, чи не перебуває машина в розшуку. Також у банківських реєстрах варто перевірити дані, чи не виступає авто заставним майном.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Читайте також