Звіт щодо проведених заходів у м.Жовті Води до Дня Соборності та Свободи України, новини, Жовті Води, Україна
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ М. ЖОВТІ ВОДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

 

 

 

 

 

Звіт щодо проведених заходів у м.Жовті Води до Дня Соборності та Свободи України

Дата місце Назва заходу Готував Відповідальний
З 16.01. по 21.01.2012р Жовтоводське училище КДПУ Випуск «Студентський вісник», присвячений Дню Соборності та Свободи України Студ.рада Зеленчонок М.Д.
З 16.01. по 21.01.2012р. Жовтоводське училище КДПУ Інформаційні та виховні години до Дня Соборності та Свободи України Студ.рада Зеленчонок М.Д.
З 17.01. по 24.01.2012р. Історичний музей Перегляд експозиції присвячений Дню Соборності та Свободи України Кобзар О.Г. Кузьмінська О.А.
З 17.01. по 24.01.2012р. Інститут підприємництва «Стратегія» Перегляд експозиції «Соборність українського духу – одвічно в серці та помислах» Студ.рада Шумейко О.О.
З 17.01. по 24.01.2012р. Інститут підприємництва «Стратегія» Висвітлення заходів в студентському журналі «Студент» Студ.рада Шумейко О.О.
З 17.01. по 24.01.2012р. Навчальні заклади міста Робота лекторських груп: "День Соборності України - символ національного єднання українського народу", "Соборна незалежна Україна", "Великий день єднання" Директори ЗНЗ Левіна Л.В.
З 17.01. по 24.01.2012р. Навчальні заклади міста Проведення конкурсів малюнків «Я славлю свою рідну Україну», „Моя Батьківщина –– Соборна Україна” Директори ЗНЗ Левіна Л.В.
19.01.2012р. ЗДЦ ПТО (проф..ліцей) Єдиний урок «Подія, що пережила час» Студ.рада Циган В.В.
19 січня 2012 року Навчальні заклади міста Єдиний урок патріотизму на тему: „Подія, що пережила час” Директори ЗНЗ Левіна Л.В.
20.01.12 Бібілотека-філія№2 Літературно-музичне свято «Україна – неповторна соборна держава, ти як мати, у цілому світі одна!» Палій В.Д Кузьмінська О.А.
20.01.12 Бібілотека-філія№3 Ранок «Україно! Ти моя колиска, ти моє серце і душа» (до Дня Соборності та Свободи України) Палій В.Д Кузьмінська О.А.
20.01.12 БК «Родина» Літературно – музичне свято до Дня Соборності України «Україна, неповторна соборна держава, ти як, мати, у цілому світі одна»» Кришень О.В. Кузьмінська О.А.
20.01.2012р. ЗДЦ ПТО (проф..ліцей) Інформаційні та виховні години до Дня Соборності та Свободи України Студ.рада Циган В.В.
20.01.2012р ЗДЦ ПТО (проф..ліцей) Засідання круглого столу «Доля моєї сім’ї у долі України» Студ.рада Циган В.В.
20.01.2012р. Жовтоводський пром.коледж Випуск радіогазети «Національні герої – земляки у боротьбі за волю України» Студ.рада Кочерга О.О.
20.01.2012р. Жовтоводський пром.коледж Відкрита виховна година «У єдності наша сила» Студ.рада Кочерга О.О.
20.01.2012р.
Навчальні заклади міста Проведення конкурсу-захисту учнівських презентацій: «Акт злуки - волевиявлення соборності України», «Значення соборності України для українського народу», «Український визвольний рух - боротьба за незалежність українського народу» Директори ЗНЗ Левіна Л.В.
21.01.12 ЦНТКіД ДП «Схід ГЗК» Фестиваль хорового, вокального співу «Піснею повниться душа» «Україно! Соборна та Свободна державо – моя!» Кришень О.В. Кузьмінська О.А.
22.01.12 Дитяча бібліотека Конкурс віршів «Моя країна – соборна, вільна! Моя країна – держава сильна!» (до Дня Соборності України) Палій В.Д. Кузьмінська О.А.
23.01.2012р. Жовтоводський пром.коледж Студентська конференція «Співаєм славу тій події і тепер» Студ.рада Кочерга О.О.
Січень-лютий 2012р., ЗНЗ Навчальні заклади міста Оформлення тематичних експозицій до Дня Соборності та Свободи України, 80-річчя утворення Дніпропетровської області Директори ЗНЗ Левіна Л.В.


Вик. Кузьмінська О.А.

На виконання розпорядження  міського голови Кузьменка Анатолія Володимировича в місті Жовті Води 21 січня 2012 року о 14.год в Центрі народної творчості, культури і дозвілля ДП «СхідГЗК» відбулись урочисті збори та XIII міський фестиваль народних фольклорних, вокальних та хорових колективів з нагоди Дня Соборності і Свободи України. У заході взяли участь депутати міської ради, керівники підприємств, установ, організацій міста, учнівська та студентська молодь, громада міста.

Від імені міського голови із Днем Соборності і Свободи України усіх присутніх привітала секретар міської ради Малоок Олена Іванівна. В своїй промові Малоок О.І. наголосила, що не має  жодної держави в світі, яка б на шляху досягнення своєї незалежності, свободи, пройшла такий складний шлях як Україна. Історія не була скупою на випробування, що випали нашій країні, на  досягнення свободи та соборності України покладені сили багатьох поколінь українців. Та завдяки цьому, ми маємо Україну у повному сенсі соборною, незалежною, цілісною, яка впевнено крокує в майбутнє.

З нагоди Дня Соборності і Свободи України Подякою міського голови  за значні досягнення у навчанні, участь та перемогу у предметних олімпіадах, творчих конкурсах  були відзначені учні загальноосвітніх шкіл та студенти ВНЗ, за вагомий внесок в розвиток та популяризацію народної творчості і культури, високу виконавську майстерність, активну життєву позицію – керівники та творчі самодіяльні колективи міста.

Свято продовжилось виступами самодіяльних народних колективів. Високу вокальну майстерність продемонстрували хорові  та вокальні ансамблі  Жовтоводської  музичної школи, професіоналізм та досвідченість народні колективи ЦНТКіД  ДП «СхідГЗК»,  Будинку культури «Родина»,  зачаровували своїм співом ансамблі педагогів СШ№10, дошкільних навчальних закладів. Вперше були представлені учнівські дитячі хори,  вони показали наскільки пісня об’єднує людей та дарує їм радість. Наймолодші учасники фестивалю вихованці днз №34 проспівали щедрівочку, за що отримали гучні оплески та солодкі подарунки. Також на фестивалі були представлені самодіяльні колективи: хор церки «Живі Води» та гурт «Відродження». Всього 18 колективів протягом двох годин дарували жителям міста зустріч з піснею. Всі учасники фестивалю отримали дипломи та сувеніри від відділу культури виконавчого комітету Жовтоводської міської ради.

День Соборності  у м.Жовті Води День Соборності  у м.Жовті Води
День Соборності  у м.Жовті Води День Соборності  у м.Жовті Води
День Соборності  у м.Жовті Води День Соборності  у м.Жовті Води
День Соборності  у м.Жовті Води

<< Назад